KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16229356
nr 1622 9356
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 53x33 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:12:55
100 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr